Fotovoltaické elektrárny


Vážení obchodní přátelé.

Vítejte na stránkách společnosti LIVELA a.s., která představuje projekt s názvem Žlutá energie - výroba elektrické energie ze slunečního záření pomocí fotovoltaických panelů, zvaných také solární panely nebo sluneční panely. Dodáváme a instalujeme mimořádně výkonné fotovoltaické elektrárny.
Používáme fotovoltaické panely amerického výrobce SunPower a střídače (též zvané měniče napětí či invertory) německého výrobce SMA Solar Technology AG, DELTA ENERGY SYSTEMS nebo Rakouského výrobce Fronius.

AKTUÁLNĚ!


V tuto chvíli stále trvá stop-stav v České republice pro připojování fotovoltaických elektráren a to jak velkých, tak i malých FVE na střechy rodinných domů. To, co říkají noviny či televize jsou pouze účelově vyslané informace k běžným lidem, však zkutečnost realita je opravdu taková, že FVE se nepřipojuji...

NEJVÝKONNĚJŠÍ FOTOVOLTAICKÁ ELEKTRÁRNA
NA METR ČTVEREČNÍ PLOCHY POZEMKU V ČESKÉ REPUBLICE

Na přelomu roku jsme zprovoznili první fotovoltaickou elektrárnu v České republice, která má na metr čtvereční plochy pozemku nejvyšší možný výkon komerčně běžně dostupný. Oproti jiným panelů je výkon o téměř 50% vyšší. Na ploše 5 000 m2 jest nainstalován pomocí špičkových amerických panelů SUNPOWER SPR-225-WHT-I výkon 461 kWp. Fotografie naleznete zde.


POSLEDNÍ ROK FOTOVOLTAIKY V ČESKÉ REPUBLICE

ANO, bohužel opravdu dojde ke změně zákona a od roku 2011 budou výrazně sníženy výkupní ceny elektrické energie ze slunečních elektráren. Tak neváhejte ani minutu a objednávejte Vaši novou fotovoltaickou elektrárnu. Nikdy nebyla investice výhodnější, než právě v tomto roce 2010. Výkupní cena je ještě stále velmi zajímavá a ceny fotovoltaických elektráren byla výrazně sníženy. Návratnost se pohybuje mezi 5-8 léty dle velikosti solární elektrárny. 

Výhodnější investici jen těžko najdete. Garantovaná pravidelně ročně valorizovaná a státem garantovaná výkupní cena elektrické energie po dobu 20 let jest světovým unikátem. Neváhejte prosím a kontaktujte nás!

NOVÉ PANELY

Společnost LIVELA a.s. uzavřela dohodu o dodávkách solárních panelů od největšího asijského výrobce fotovoltaických panelů firmou SUNTECH. Reagujeme tak na požadavky našich zákazníků a nabízíme alternativu... Tyto panely jsou pro Vás zajímavé především tím, že:
 1. SunTech si vyrábí všechny komponenty pro výrobu fotovoltaických panelů sám, je zaručena vysoká kvalita výrobku!
 2. Jedná se o největšího čínského výrobce.
 3. Tyto panely akceptují všechny bankovní ústavy v ČR.
 4. Nová generace panelů SunTech modelové řady Pluto dosahují účinnosti buněk 19,2% a účinnosti modulů 16,1%!
 5. Velmi příjemné cenová politika.

REFERENCE

Nahlédněte prosím do malého výběru našich instalací a zamyslete se, zda-li by podobné instalace jako uvidíte na fotografiích neslušela právě Vaší budově nebo části pozemku. Chci prohlédnout REFERENCE.


Vyberte si, jaká forma spolupráce se společností LIVELA a.s. je pro Vás nejzajímavější:

Chci získat FOTOVOLTAICKOU ELEKTRÁRNU:
 1. Chci KOUPIT vlastní fotovoltaickou elektrárnu včetně instalace na KLÍČ. Montáž na mé střeše nebo mém pozemku provede společnost LIVELA, s.r.o.
 2. Chci KOUPIT vlastní fotovoltaickou elektrárnu. Instalaci si provedu SÁM pod odborným dozorem společnosti LIVELA, s.r.o., která dodá všechny technologické prvky fotovoltaického systému.
 3. Chci PRODAT vhodnou volnou plochu, kde by společnost LIVELA, s.r.o. mohla nainstalovat fotovoltaickou elektrárnu.
 4. Chci PRONAJMOUT svoji střechu nebo jinou vhodnou volnou plochu na dobu 30 let. Majitelem sluneční elektrárny bude společnost LIVELA, s.r.o., která mně po dobu 30 let bude hradit nájemné.
 5. Chci ZDARMA fotovoltaickou elektárnu na mou střechu a chci mít LEVNOU žlutou elektrickou energii dodávanou společností LIVELA, s.r.o.

ŠETŘEME SPOLEČNĚ ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
 • Fotovoltaická elektrárna je ekologické zařízení pro výrobu žluté elektrické energie, které:
  • neprodukuje CO2
  • nevysílá žádné záření
  • nevydává žádný hluk
  • neškodí lidem, zvířatům ani rostlinám
  • nespotřebovává žádnou jinou energii než sluneční záření
  • je bezúdržbové
  • má životnost přibližně 30 letChci získat INFORMACE o fotovoltaických elektrárnách:

Na internetových stránkách i v médiích je mnoho nepřesných informací. Na těchto stránkách www.zlutaenergie.cz získáte jasné, přesné a pravdivé informace! Nenajdete-li odpověď na Vaši otázku na našich webových stránkách, zašlete nám dotaz e-mailem, na který odpovíme velmi rychle.


Děkujeme Vám za Vaši důvěru!PARTNEŘI PROJEKTU A OBCHODNÍ PŘÁTELÉ
 
                

               TOPlist

NAVRCHOLU.cz


NEJVÝKONNĚJŠÍ
FOTOVOLTAICKÉ PANELY


 • o 30% větší výkon na střeše
•  20% větší roční výnosNEJDOSTUPNĚJŠÍ
FOTOVOLTAICKÉ PANELY
• prostá návratnost 4 roky
• životnost delší jak 35 letMĚNIČE NAPĚTÍ
NEJDÉLE NA TRHU
STŘÍDAČE
UNIKÁTNÍ MIX KONCEPT
INVERTORY
NEJDOSTUPNĚJŠÍ NA TRHUComments